Zapraszamy na konferencję „Możliwości na starcie”

Data publikacji: 
18-05-2015 09:50

Szanowni Państwo,

zapraszamy wszystkie osoby zamierzające założyć własną działalność gospodarczą a także przedsiębiorców, którzy już prowadzą swoją firmę, do udziału w konferencji „Możliwości na starcie”.

W spotkaniu, którego organizatorem jest Gmina Kęty, udział wezmą przedstawiciele instytucji oraz banków oferujący pomoc i wsparcie tym, którzy mają własny pomysł na życie, jakim jest prowadzenie własnej, niezależnej od nikogo działalności.

W ramach konferencji pragniemy Państwa zachęcić do zapoznania się z ofertą m.in. Centrum Biznesu Małopolski Zachodniej, Powiatowego Urzędu Pracy w Oświęcimiu i Inicjatywy Mikro oraz zaprezentować bankowe rozwiązania skierowane do nowych przedsiębiorców.

Będzie to pierwsza i jedyna taka okazja do skorzystania w tym samym miejscu i czasie z porad ekspertów, zadania pytań i – co chyba najistotniejsze – nawiązania korzystnej współpracy.

Konferencja „Możliwości na starcie”: 25 maja 2015 r., godz. 10:00, Muzeum im. A. Kłosińskiego w Kętach
Zapraszamy!

Termin zgłoszeń upływa 22 maja 2015 r. Zapisów można dokonywać drogą telefoniczną pod numerami 519 190 069 lub 519 190 011 oraz mailowo, za pośrednictwem adresu projekty@kety.pl.

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Data wydarzenia: 
25-05-2015 10:00
Organizator: 
Gmina Kęty
Adres wydarzenia: 
Muzeum im. A Kłosińskiego w Kętach, Rynek 16
Autor: 
Wydział Promocji i Rozwoju